
ZATERDAG 23, ZONDAG 24 en MAANDAG 25 MEI Pinksterfair Kasteel Cannenburch Vaassen
Pinksterfair Kasteel Cannenburch Vaassen
Tijdens het Pinksterweekend vindt in het kasteelpark bij kasteel Cannenburch een gezellige Pinksterfair plaats, waar de koetjes van Allitlecowsdream zich al heel erg op verheugen.
Struin in het lentezonnetje door het kasteelpark langs de vele kraampjes met bijzondere producten. Sieraden, tassen, allerhande lekkernijen, lifestyle en buitenleven zijn de thema’s van dit jaarlijkse Pinkster evenement. Daar mogen natuurlijk de koetjes van Allitlecowsdream niet ontbreken.
Kom gerust met het hele gezin want ook voor de kinderen is er een uitgebreid kinderprogramma met leuke activiteiten. Er kan naar hartenlust gewerkt worden aan een mooie lente creatie of een magisch experiment, of ga lekker zwieren en zwaaien op de bootjes schommel van Circus Snor of leef je uit op de kop van jut.
Ook de foodtrucks ontbreken niet, dus….. een gezellig dagje uit met het hele gezin.
De PinksterFair is elke dag te bezoeken van 10.00 – 18.00 uur
Maarten van Rossumplein 4
8171 EB Vaassen
